Michelin Çankaya Bayi

Michelin Çankaya Bayi

 

Michelin Lastik Bayilik Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapmaktadır. Bilinirliğini, Türkiye pazarındaki uzun süreli varlığına (1936 yılından bu yana) ve ürünlerinin kalitesine borçlu olan Michelin, kendisine güvenen 300’ü aşkın bayi ağı sayesinde her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşmaktadır.

Yenilik Michelin‘in vazgeçilmezidir. Bir yüzyıldan daha fazla bir süredir lider olmamızı sağlamaktadır. Michelin için başarı; 1950’li yıllarda ilk radyal lastiğin bulunması ile başlar ve on yıldan fazla bir süre öncesinde de ilk “yeşil lastiği”n icadiyla günümüze uzanır. Günümüzde, gelecekteki otomobillerin tasarımının dönüştürülmesi için hazırlanan Michelin Active Wheel (Aktif Lastik) gibi teknolojilerle lider konumdayız. Yaratıcı yaklaşımımızda her zaman güvenlik, uzun ömür ve yakıt tasarrufundan asla ödün vermemek esas alınmıştır.

Michelin Ürettiği Lastikler

 1. Otomobil
 2. 4X4 / SUV
 3. Kamyonet / Karavan
 • Yüzyıldan daha uzun bir süredir yenilikte 1 numara: Lastik sektöründeki en büyük araştırma ve geliştirme bütçelerinden biriyle araştırma ve geliştirmeye 4000 kişi tahsis edilmiştir.
 • Avrupalı tüketiciler arasında 1 numara: Yaklaşık olarak üç müşteriden birisi MICHELIN markasını diğer bütün markalara tercih ettiğini beyan etmektedir(4).
 • Tüm kategorilerdeki motorsporlarında aynı anda 1 numara: Tüm kategorilerde birden tek marka şampiyonu (F1,WRC, Moto GP vb.).

Daha fazla hareketlilikten” “daha sürekli hareketliliğe
1885 yılında, André ve Edouard Michelin bir otomobile ilk lastikleri takarak yola çıktı. Bu andan itibaren, Michelin hareketlilik ile ilişkilendirilmiştir. Otomobil dünyası her zaman değişmektedir ve bununla birlikte sürücü beklentileri de değişmektedir. Amaç, sürekli yenilik sayesinde hep bir adım önde olmaktır.

Daha ödüllendirici bir yolculuk
Michelin olarak amacımız; her zaman her yolculukta elde edebileceğinizin en fazlasını elde etmenize yardım etmek olmuştur. Radyal lastiklerin icat edilmesinden kırmızı ve yeşil seyahat rehberlerimize kadar insanlara otomobilleriyle yaptıkları seyahatin her aşamasında yol gösterdik ve ilham verdik.

Geçmişten günümüze
Geçmişten bugüne çevreye daha fazla saygı gösterilmesi ve enerji tasarrufu için herkes seferber olmaktadır. Bu da, hareketliliğin geleceğinin sürdürülebilir bir şekilde biçimlendirilmesi için fazladan çaba sarfedilmesi anlamına gelmektedir.

Dünyanın ilk enerji tasarrufu sağlayan lastiği
1992 yılına kadar dayanan bir geçmişte dahi, silika kauçuk bileşeniyle birleştirerek dünyanın ilk enerji tasarrufu sağlayan lastiği piyasaya sürdük, yakıt tüketiminin kayda değer bir şekilde azalmasına katkıda bulunduk. Avrupa’daki bütün otomobillere Green MICHELIN ENERGY™ Saver lastikleri takılmış olsaydı, her yıl yaklaşık olarak üç milyar litre yakıt tasarrufu yapabilirdik (100, 000 yakıt tankerine eşit). 1992 yılından buyana dünya çapında takılan Michelin yakıt tasarrufu sağlayan yeşil lastiklerin aşağıdaki tasarruflara olanak sağladığını tahmin ediyoruz.

12 milyar litre yakıt ve 30 milyon ton CO2
En güncel sonuçları öğrenmek için www.michelin-green-meter.com adresine gidiniz.

Harekete geçme zamanı
Şimdi sürdürülebilir yol hareketliliğine odaklanma fırsatını yakalama zamanı. Daha iyi hareketlilik ve çevre ile ilgili uzun vadeli mücadelelerin öngörülmesi zamanı. Ve ödün vermeksizin yenilik yapma zamanı. Bunu başarmamıza yardımcı olması için lastik sektöründe en büyük Ar-Ge bütçelerinden biri ile 4 000 güçlü kişiden oluşan araştırma ve geliştirme takımı tahsis edilmiştir.

Grubun başlangıç noktası olan 1889 yılından bu yana, Michelin hareketlilikte güç sağlamış ve güç sağlamaya devam etmektedir. Bugün, amacımız açıktır: hareket halindeyken hareket özgürlüğünü, güvenliği, verimi ve sürüş keyfini sürekli arttırarak malların ve insanların hareketliliğinde ilerleme kaydedilmesine sürdürülebilir bir katkı sağlamak.

HAKKIMIZDA

Ankara Universal Otomotiv Lastik   1998 yılından  beri araç  kullanıcılarına en kısa sürede en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı , koşulsuz ve mutlak Müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Universal Otomotiv Lastik, Euromaster MASTER STANDART Seviye 6 Sertifikalıdır.
BOSCH Otomotiv Ustalar Kulübü Üyesidir.

Eğitimli ve uzman kadrosu ile mekanik servis bölümünde özel cihazlar ve ekipmanlarla (SST) sizlere hizmet vermekteyiz. Pek çoğu katıldığı kurslarda kurs birincisi olmuş personelimiz, sizlerin araçlarını her zaman yüksek performans ve memnuniyetle kullanabilmesi için ileri teknoloji ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Hilal Mahallesi 677.Sokak No:19
AnkaraÇankaya
Türkiye

11 NOKTA KONTROLÜ

11 Nokta Kontrolü; araç lastiklerinin yanı sıra, far, silecek, egzoz, fren, fren hidroliği, akü, sıvılar, klima, amortisör ve ön düzen kontrollerinden oluşuyor.

SERVİS HİZMETLERİ

Periyodik araç bakımı yapılmazsa ne olur? 

Büyük bütçeler ayırarak aldığınız aracınızın periyodik bakımları yapılmadığı zaman bütçenize, sürüş güvenliği ve sürüş konforuna olumsuz etkileri vardır.
Periyodik araç bakımı yapılmayan aracın kullanım ömrü azalır.
Aracınızı oluşturan parçalar zamanla aşınacağı ve etkisini yitireceği için, ani araç arızası ve arızalara bağlı kaza riski artar. Bu da hem sizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atar.


ARAÇ BAKIM HİZMETLERİ

 • Ücretsiz Check-UP
 • Periyodik Araç Bakımı
 • Kış Bakımı
 • Motor Yağı Değişimi
 • Fren Hidroliği
 • Polen Filtresi
 • Akü
 • Silecek
 • Fren Sistemi
 • Amortisör
 • Egzoz
 

LASTİK HİZMETLERİ

 • Lastik Değişimi
 • Balans Ayarı
 • Lastik Rotasyonu
 • Lastik tamiri
 • Nitrojen
 • Rot Ayarı
 • TPMS
 • Lastik Oteli

Arıza Tespit KTS 560

 • Tam programlı test profesyoneli: Kontrol ünitelerinin arıza teşhis işlemi, arıza arama, onarım ve bakım
 • Powered by ESI[tronic]

Bosch Akü Satış Noktası

Modern araçlar, gittikçe elektrik enerjisiyle çalışan daha fazla bileşenle donatılıyor. Bu araçların yüksek performanslı güvenilir enerji kaynaklarından beslenmeleri gerekir. Modern teknolojiyle donatılmış ve korozyona dayanıklı tasarıma sahip Bosch aküleri, farklı türdeki araçlara ihtiyaç duydukları enerjiyi uzun süreler boyunca sağlar.

Bosch, her aracın ihtiyacına uygun çeşitli teknolojiler.

Bosch Otomotiv Partner

Dünyanın önde gelen otomobil yedek parça üreticilerinden olan Bosch Otomotiv, akü, hava, yakıt, yağ ve polen filtreleri, fren diski ve balatası ile aydınlatma ürünleri parça ve işçilik garantisi ile servisimizde.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ